Ilgos lauko girliandos

Skaityti daugiau

Norite papuošti restorano terasą, erdvę šventei ar namo fasadą ir ieškote ilgų LED lempučių girliandų? Turime ką pasiūlyti!

Kaip išsirinkti kokybiškas ilgas lauko girliandas?

Norėdami lempučių girliandas naudoti lauke, turite įsitikinti, jog jos yra atsparios UV spinduliams, karščiui, šalčiui, drėgmei ir lietui. Pasidomėkite, ar laidas yra pakankamai storas, tačiau lankstus. Rekomenduojame atkreipti dėmesį iš kokios medžiagos pagamintas lemputės burbulas: plastiko medžiaga pasižymi atsparumu temperatūrų skirtumui, įbrėžimams ir dūžiams.

Siūlome rinktis ne tik kokybiškas, tačiau ir ekonomiškas ilgas lauko girliandas. LED lemputės išsiskiria mažu elektros energijos sunaudojimu lyginant su įprastais šviesos šaltiniais, taip pat pasižymi patvarumu ir efektyvumu. Puoškite dideles erdves ir nesibaiminkite dėl didelių elektros energijos išlaidų.

Ilgų lauko girliandų privalumai

Plačiame asortimente rasite trumpesnes (5, 10 metrų), ilgesnes (12.25, 20, 30 metrų) ir labai ilgas (50, 100, 150 metrų) LED girliandas. Šios girliandos yra jungiamos tarpusavyje, todėl galite rinktis ne tik iš parduotuvėje esančių ilgių, bet ir susikurti konkrečiai Jums reikalingų išmatavimų girliandą. Mūsų lauko girliandų sujungimai gaminami taip, jog lemputėmis galėtumėte džiaugtis ilgą laiką: visi kontaktai yra izoliuoti, todėl galite nesibaiminti dėl drėgmės ir vandens poveikio. Ilgos lauko girliandos plačiai naudojamos teminiuose parkuose, miestų aikštėse (šventiniu ir ne tik laikotarpiu), pastatų eksterjerų puošimui, populiarios švenčių erdvėse, privačių namų ir restoranų/viešbučių terasose.

Ilgos lauko girliandos internetu pigiau

Didelis kiekis LED lempučių girliandų asocijuojasi su didele kaina – tik ne internetinėje Renginiopartneris.lt parduotuvėje! Dirbame tiesiogiai su gamintojais, o tai leidžia pasiūlyti Jums gaminius už itin patrauklią kainą.

Jei turite klausimų, būtinai kreipkitės. Esame pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir padėti išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančia prekę.