Neperšlampamos staltiesės

Skaityti daugiau

Pirkti gražiai atrodančias ir vandeniui atsparias - neperšlampančias staltieses internetu dar niekada nebuvo taip paprasta. Elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt rasite platų staltiesių, atsparių vandeniui, asortimentą. Mūsų stačiakampės bei apvalios Restly staltiesės yra apdirbtos teflonu, todėl drėgmė į jas neįsigers, o nuvalyti bus paprasta.

Naršydami po mūsų platų asortimentą galite rasti būtent tai, ko reikia savo namų dekorui ar restorano, renginių erdvės įvaizdžiui formuoti bei išbaigti. 

Be to, patogus užsakymas internetu leis geriausias staltieses įsigyti tiesiog iš namų ar darbo vietos – negaištant laiko eilėse. 

Kur galima panaudoti neperšlampamą staltiesę?

Bet kur! 

Vandeniui atspari staltiesė tikrai padarys įspūdį - nuo barbekiu vakarėlio jūsų kieme iki prabangių vakarienių restorane ar elegantiško šampano staliuko lauke, šventės metu. 

Įsigijus neperšlampamą staltiesę nereikia nerimauti, kad išsilieję skysčiai ar užtiškę nešvarumai sugadins audinį, nes jis sukurtas taip, kad būtų nuo to atsparus. Su tokia staltiese tiek organizatoriai, tiek svečiai galės atsipalaiduoti ir mėgautis laiku su draugais ir šeima bei svečiais.

Neperšlampamos stalo staltiesės puikiai tinka ir kasdieniam stalo padengimui, ir progoms. Svarbu tik pasirinkti tinkamos formos, dydžio ir spalvos staltieses. Tam, kad kiekvienas klientas rastų tai, kas jiems labiausiai tinka, siūlome gausų dydžių asortimentą.

Neperšlampamos staltiesės privalumai ir trūkumai

Restly neperšlampama staltiesė turi daug privalumų:

  •  Vienas iš pagrindinių vandeniui atsparios staltiesės privalumų yra tai, kad ją lengva prižiūrėti ir išvalyti. 
  • Skirtingai nuo tradicinių audinių, naudojamų staltiesių gamyboje, poliesterinių Restly modelių nereikia skalbti ar lyginti, kad jos puikiai atrodytų. 
  • Be to, jos yra pakankamai patvarios, kad tarnautų daugelį metų, neišblukdamos ir nesuplyšdamos. 

Vienintelis trūkumas kurį galima išskirti, lyginant su kitomis staltiesėmis, kad jos gali būti šiek tiek brangesnės nei pigiausios tekstilės variantai. Tačiau įvertinus kainos ir kokybės santykį bei ilgaamžiškumą, poliesterio staltiesės beveik visada pranoksta pigesnes alternatyvas dėka aukštesnės kokybės.

Neperšlampama staltiesė kaina

Gražios staltiesės neprivalo būti neįkandamai brangios!

Jeigu norite savo namuose ar kavinėje, restorane, kitoje vietoje svečius priimti kuo elegantiškiau ir jaukiau, Restly neperšlampamos staltiesės suteiks tokią galimybę be didelių išlaidų. Bet kurios lauko staltiesės ar vidaus staltiesės Restly kainą keičia jos dydis bei forma. 

Prekes mūsų kataloge galite rikiuoti pagal kainą, kad išsirinktumėte jūsų biudžetą atitinkančius sprendimus. Užsakymams nuo 100EUR siūlome nemokamą pristatymą. 

Neperšlampama staltiesė internetu pigiau

Ieškokite prekių, kataloge pažymėtų ženkleliu „akcija“. Taip pažymėtos prekės dabar kainuoja pigiau, tad jas pirkti labiausiai apsimoka. 

Jeigu vyksta akcija, galite net ir restoranams ar didelėms erdvėms skirtą didelį kiekį staltiesių įsigyti sutaupę nuo kelių iki keliasdešimties procentų!