Pastatomi šildytuvai

Skaityti daugiau

Jeigu norite interjerui ar eksterjerui pridėti stilingą akcentą bei sukurti jaukesnę atmosferą – pastatomi Heatum šildytuvai yra puikus pasirinkimas. Tiesa, jie ne tik gražiai atrodys, tačiau ir sušildys jus ar jūsų svečius bei klientus terasose, verandose, balkonuose, pavėsinėse ar kitose erdvėse.

Mūsų prekių kataloge yra dujiniai ir infraraudonųjų spindulių pastatomi Heatum oro šildytuvai. Kiekvieno produkto puslapyje jūs rasite daug naudingos techninės informacijos apie jo savybes, tad bus lengviau išsirinkti tai, kas labiausiai atitiks jūsų poreikius. Tarp pastatomų šildytuvų dominuoja dujiniai Heatum įrenginiai.

Pastatomų šildytuvų privalumai

Palyginti su kitais, pastatomi šildytuvai gali turėti labai daug jums aktualių privalumų. Pastatomi šildytuvaipaprastai yra ganėtinai galingi, todėl su jais galima šildyti net ir nemažas erdves.

Dujinis Heatum šildytuvas skleidžia pastovų, tolygų šilumos srautą, kurį galima lengvai nukreipti į bet kurią vietą ar erdvę. 

Be to, pastatomi yra ir mobilūs šildytuvai. Jų nereikia pritvirtinti ar sumontuoti. Na, o Heatum taip pat nemažai dėmesio skiria ir gaminamų įrenginių dizainui, tad ne vienas Heatum pastatomo šildytuvo modelis gali puikiai atrodyti ir kaip interjero ar eksterjero dekoro elementas.

Kaip didelio galingumo įrenginiai, pastatomi Heatum šildytuvai išsiskiria ir ekonomiškumu.

Kaip išsirinkti kokybišką pastatomą šildytuvą?

Pastatomi šildytuvai gali būti labai skirtingi, tiek savo technine charakteristika, tiek dizainu. 

Rinkdamiesi savo erdvei tinkamą šildytuvą, turėtumėte atsižvelgti į tokius kriterijus kaip šildomos patalpos dydis, pageidaujamos energijos sąnaudos bei laisva erdvė būtent šildytuvui pastatyti ir jo paties svoris, jeigu norėsite dažnai įrenginį perkelti. 

Ieškokite modelių, kuriuos gerai įvertino kiti naudotojai, taip pat tokių, kuriems suteikiama garantija.

Visus minėtus kriterijus atitinka Heatum pastatomi šildytuvai. Jeigu sudomino kuris nors dujinis ar infraraudonųjų spindulių – elektrinis šildytuvas, jo produkto puslapyje galite rasti net ir produkto vaizdo apžvalgą, o taip pat ir techninį aprašymą, kuriame pateikiama svarbiausia informacija. Heatum šildytuvus galėsite perkelti lengvai nuveždami, kadangi jie turi ratukus.

Mobilūs pastatomi šildytuvai gera kaina

Pastatomi šildytuvai Heatum išsiskiria vienu geriausių kainos ir kokybės santykiu rinkoje. 

Mūsų siūlomi modeliai yra efektyvus ir ekonomiškas šildymo sprendimas, nes dauguma jų turi ne tik didelį galios rezervą, tačiau ir reguliavimo svirtele funkciją. 

Na, o ne vienas šildytuvas iš mūsų asortimento gali būti parduodamas ir su nuolaida. Sumažinta kaina – dar didesnė nauda jums!

Pastatomi šildytuvai internetu

Nusprendę internetu pirkti pastatomą šildytuvą, jūs iš karto gausite šias naudas:

  • Visas asortimentas vienoje vietoje;
  • Patogu palyginti skirtingų modelių technines savybes;
  • Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti ir atsakyti į klausimus susirašinėjimo būdu;
  • Skirtingi apmokėjimo metodai ir patogus pristatymas visoje Lietuvoje.