Daiktų laikymo lentynos

Skaityti daugiau

Jeigu reikia daugiau vietos daiktams laikyti arba trūksta organizuotumo jūsų asmeninėse bei/ar verslo erdvėse, daiktų laikymo lentynos PRO, EXPERT ir MASTER yra būtent tai, kas gali išspręsti problemą.

Įvairaus dydžio, lengvai sumontuojamos lentynos daiktams tiks ir dėžėms, ir pavieniams objektams bei darbui reikalingiems produktams laikyti. Tvirtos stelažų lentynos gali atlaikyti nuo 150 iki net 300 kg svorį, priklausomai nuo modelio. Tad nepraleiskite galimybės palengvinti savo pačių ar savo komandos logistinius bei sandėliavimo galvosūkius. Jau dabar galite patrauklia kaina, internetu pirkti aukštos kokybės lentynas daiktų laikymui.

Kodėl verta įsigyti daiktų laikymo lentynas?

Daiktų lentynos – praktiškas ir lengvai pritaikomas sprendimas labai svarbiai sričiai. Jeigu norite, kad erdvė sandėliuke, rūsyje ar biuro patalpose nebūtų tiek užgriozdinta daiktais, lentynos labai pravers. 

Be to, daiktų lentynos taip pat padeda ir komercinėje veikloje, kadangi patogiau iškrauti prekes, reikmenis, produktus ar priemones darbui atlikti bei užsakymams vykdyti. 

Versle, įsigijus lentynas galėsite efektyviau bei našiau organizuoti sandėliavimą bei užsakymų vykdymą. Na, o namų patalpose modulinės lentynos leis palaikyti norimą tvarką bei išvengti nepatogumų, kuriuos sukelia patalpos pergrūdimas įrankiais ar turimu turtu.

Kokias daiktų laikymo lentynas pasirinkti?

Kadangi Renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje galite rasti ne vieną skirtingą lentynų – stelažų variantą, svarbu tinkamai įvertinti savo poreikius, apskaičiuoti vietą, kurioje galės stovėti lentynos ir pagal tai pasirinkti produktą.

Nepamirškite ir to, kad galite įsigyti kelis vienetus lentynų (komplektą). Skirtingas lentynas galime jungti tarpusavyje. Be to, svarbu nustatyti ir tai, koks maksimalus svoris galėtų nugulti ant lentynos. EXPERT modeliai atlaiko iki 150 kg ant vienos lentynos, PRO – 250 kg, o MASTER – 300 kg.

Daiktų laikymo lentynos akcija

Geriausia lentynos kaina visada džiugina tada, kai vyksta akcija. Ieškokite prekių, kurios pažymėtos būtent ženklu „akcija“. Jas galite pirkti pigiau nei įprasta kaina ir sutaupyti nuo kelių iki kelių šimtų eurų!

Daiktų laikymo lentynos internetu pigiau

Jeigu pirksite internetu, elektroninėje parduotuvėje Renginiopartneris.lt jus dažnai pasitiks kokybiškos, tačiau ir pigios lentynos. Nebrangios lauko lentynos čia – ranka pasiekiamos. Pasinaudokite prekių filtru ir rikiavimo įrankiu, kad rastumėte sprendimą pagal savo biudžetą.