Sulankstomi lauko baldai

Skaityti daugiau

Jei jus domina sulankstomi lauko baldai, apsilankėte reikiamame puslapyje - mūsų elektroninėje parduotuvėje www.renginopartneris.lt rasite įvairius kkokybiškus lauko baldus kiemui ar sodui. Nesate tikri, kokią prekę išsirinkti? Kreipkitės į mus, visada padėsime.

Sulankstomi lauko baldai internetu

Vasaros sezono metu labai populiarūs tampa sulankstomi lauko baldai. Tokie baldai yra specialiai pritaikyti lauko sąlygoms, tad lyjantis lietus arba šviečianti saulė jiems nebaisu. Mes siūlome internetu įsigyti itin tvirtus medinius ar plastikinius lauko baldus, tinkamus įvairioms progoms.Pas mus siūlomi:

Įvairių dydžių ir formų stalai bei staliukai;
Įvairių dizainų kėdės, taburetės ir suolai;
Skirtingų dydžių lauko baldų komplektai, kuriuos sudaro stalai ir kėdės arba suolai;
Kėdžių ir stalų vežimėliai.

Kaip išsirinkti sulankstomus lauko baldus? Dideli stalai tinkami šventėms ir renginiams, maži - asmeniniam naudojimui. Pastarieji puikiai tiks, jeigu jūsų kiemas nedidelis. Suolai yra labai patogu, kai yra daug žmonių. O sulankstomi lauko baldų komplektai yra optimalus variantas, leidžiantis sutaupyti tiems, kas planuoja įsigyti didelius stalus ir daug kėdžių. Beje, jums gali praversti tam tikros prekės atsiliepimai.

Sulankstomi stalai lauko prekybai

Dar vienas populiari didelių sulankstomų stalų įsigijimo priežastis yra naudojimas lauko prekybai. Visi pardavėjai, kad ir kuo prekiautų, turi didelius stalus. Planuojate pardavinėti vaisius, uogas ir daržoves? Investuokite į kokybišką prekybos stalą, kurį galėsite naudoti ne vieną sezoną.

Pas mus siūlomi įvairių spalvų, stilių ir medžiagų sulankstomi lauko baldai, kurie tinka lauko prekybai, laisvalaikiui, iškyloms ar renginiams, itin patrauklia kaina.

Sulankstomų lauko baldų kainos

Sulankstomų lauko baldų kainos priklauso nuo pačio baldo, jo medžiagos ir dydžio. Žinoma, akcija gali taip pat jas paveikti. Mūsų prioritetas - geriausia kaina ir aukščiausia kokybė viename, todėl tiesiogiai bendradarbiaujame su daugybę tiekėjų.
Saugiu ir greitu prekių pristatymu rūpinasi DPD ir Omniva. Taip pat yra galimybė atsiimti patiems Vilniuje atsiėmimo punkte. Dauguma prekių yra mūsų sandeliuose, todėl ilgai laukti nereikės! Suteikiame 24 mėnesių kokybėms garantija visiems gaminiams.