Palapinės renginiams

Skaityti daugiau

Planuojant renginius visada norime, kad visą tai, ką esame numatę įvyktų sklandžiai ir be jokių nenumatytų iššūkių. Jeigu planuojate šventę lauke, tuomet iššūkių gali būti dar daugiau: subjuręs oras, lietus, vėjas, pernelyg karšta ir panašiai. Tam, kad išvengtumėte visų šių bėdų, bet kokiai šventei lauke yra būtina turėti palapinę. Būtent ji jus apsaugos ir nuo lietaus, ir nuo saulės, ir nuo vėjo. Tinkamai pasirinkta palapinė taip pat gali tapti puikiu jūsų šventės įvaizdžio akcentu bei sukurti jaukią ir šiltą atmosferą.
Palapinės renginiams gali būti įvairiausių tipų, tačiau geras renginio partneris jums padės išsirinkti pačią tinkamiausią iš plataus jų asortimento, atsižvelgdamas ne tik į jūsų poreikius, tačiau kartu ir į finansines galimybes.
Palapinė šventėms gali būti pagaminta iš įvairių medžiagų: skirtingų tentinių medžių (PVC/PE), skirtingų profilių bei konstrukcijų. Atitinkamai tokios palapinės turi ne vienodą atsparumą oro sąlygoms. Mūsų asortimente rasite labai platų pasirinkimą, todėl tikrai išsirinksite!

Palapinės šventėms

Šventinė palapinė – ryškus kiekvieno pokylio atributas. Didžiausias pliusas tas, kad ją galima naudoti trumpai (vienos progos metu) arba pasistatyti ilgėliau savo arba įmonės kieme. Ilgalaikis palapinės šventėms pardavimas itin mėgstamas vasaros sezonu, kuomet daugelis švenčia daug švenčių.
Renginių palapinės patogiai užsakomos tiesiog internetu, o jų kaina nesikandžioja. Kiekvienam klientui suteikiama galimybė pasirinkti skirtingo dydžio palapines. Jūsų renginio partneris parduoda palapines pokyliams, atsižvelgiant į individualius poreikius bei finansines galimybes.

Palapinės puikiai tinka ir yra dažniausiai naudojamos:

 • Vestuvėms,
 • Krikštynoms;
 • Gimtadieniams;
 • Prekybinėms mugėms;
 • Verslo vakarienėms gamtoje;
 • Miestų ir miestelių šventėms.
 • Kitose asmeninėse ir įmonės šventėse.

Kaip išsirinkti renginio palapinę?

Nesvarbu, ar ketinate rengti miesto renginį, vestuves ar privatų gimtadienį, tentinė palapinė pavers jūsų šventę įspūdingesne. Palapinės pokyliams ne tik tampa pagrindine pobūvio traukos vieta, bet ir suteikia žavesio jūsų lauko erdvei. Jei ketinate palapines šventėms pirkti rekomenduojama atsižvelgti į šiuos dalykus:
Lauko erdvės dydis. Kuo mažesnė lauko erdvė, tuo mažesnę renginio palapinę galėsite statyti. Vertėtų atminti, kad už palapinės ribų, vertėtų palikti šiek tiek papildomos vietos. Tas labai svarbu optimaliam bei saugiam gaminio pritvirtinimui. Mūsų siūlomos palapinės vestuvėms ir kitoms šventėms yra nuo 4 x 4 metrų iki 10x50 metrų dydžio. Pagal Jūsų poreikius galime pasiūlyti tiek ilgesnes ir siauresnes, tiek platesnes palapines.
Svečių skaičius. Kuo daugiau svečių dalyvaus šventėje, tuo erdvesnės palapinės reikės. Jeigu susirinkusiųjų bus daug, vertėtų apsvarstyti dviejų palapinių statymą. Šiais klausimais visada geriausia konsultuotis su savo renginio partneriais. Palapinėje kiekvienas svečias turi jaustis komfortiškai, jie neturi sėdėti pernelyg arti susiglaudę. Jeigu svečių labai daug, galima statyti paviljonus, kuriuose telpa iki 2000 žmonių.
Šventės vieta bei oro sąlygos. Puikiai suprantame, kad oro iš anksto neužsisakysite, tačiau palapinės renginiams tuo ir ypatingos, kad yra jaukios ir padeda apsisaugoti nuo vėjo ar lietaus, o karštomis dienomis – nuo saulės skleidžiamų UV spindulių.
Aukščio apribojimai. Jeigu palapinę ketinate statyti patalpų viduje, atsižvelkite į patalpos aukštį, plotį ir ilgį. Lauke taip pat reikėtų įsivertinti, ar palapinei netrukdys krūmai, medžiai ir kiti objektai.
Jūsų asmeninė vizija. Nors iš pradžių šventinė palapinė gali pasirodyti tik kaip paprasta balta drobė lauke, tačiau tinkamas jos dekoravimas bei pateikimas suteikia išskirtines grožio subtilybes. Jeigu sunku išsirinkti tinkamą palapinę, visada galite pasikonsultuoti su paslaugos tiekėjais, jie padės jums priimti teisingus dizaino sprendimus bei išsirinkti atitinkamo dydžio gaminį.

Greitas surinkimas

Šventės metu siekiame, kad jums nereikėtų niekuo papildomai rūpintis, todėl internetu užsakytas palapines pristatome į sutartą vietą ir greitai surenkame (jeigu reikalinga). Pristatymas paprastai trunka 1 – 2 dienas, tačiau visada galima derintis individualiai. Palapines atvežame pilnos komplektacijos. Palapinės šventėms pagamintos iš kokybiškų medžiagų (cinkuoto plieno konstrukcijos su metalinėmis jungtimis). Surenkame jas greitai, todėl jums nereikia dėl nieko papildomai jaudintis.

Renginių palapinės kaina

Kaina priklauso nuo:

 • Dydžio
 • Konstrukcijos
 • Komplektacijos
 • Palapinės tentinės medžiagos (PVC/PE)

Mes visada pasiūlysime jums geriausią ir optimaliausią kainą! Daugiau informacijos telefonu +370 692 92272 arba el.paštu pardavimai@renginiopartneris.lt

Dažnai užduodami klausimai

Reikia pagalbos? Čia pateikiami dažniausiai mūsų pirkėjų užduodami klausimai:

Kokio dydžio renginio palapinę pasirinkti?

Turime įvairiausių dydžių palapinių. Rinktis reiktų pagal Jūsų poreikius bei turimą plotą statymui. 

Statyti renginių palapinę nėra sudėtinga, tačiau statymui reikia laiko. Greičiausiai ir paprasčiausiai pastatomos prekybinės palapinės, kurios gali būti naudojamos ne tik prekybai, bet ir renginiams, šventėms, asmeninėse erdvėse. 

Didžiausias žmonių kiekis, kuris vienu metu gali būti palapinėje, gali siekti net kelis šimtus. 

Jeigu renginių palapinę turime sandėlyje, jos pristatymas trunka vos 1-2 darbo dienas. 

Susisiekite!