LED burbulų girlianda

Skaityti daugiau

Jeigu jūs domina kokybiška ir stilinga LED burbulų girlianda gera kaina, apžiūrėkite mūsų elektroninės parduotuvės RenginioPartneris.lt asortimentą - visų mūsų gaminių, taip pat ir LED burbulų girliandų, kainos ir kokybės santykis tiesiog puikus. O jeigu radote patikusią prekę, nieko nelaukite ir ją įsigykite jau dabar, nes asortimentas greitai tirpsta!

Visoms lempučių girliandoms suteikiama 24 mėn. kokybės garantija. Prieš išsiųsdami patikriname, ar jos tikrai veikia, todėl visada galite mumis pasitikėti.

LED burbulų girliandų panaudojimo galimybės

Dažniausiai įvairios lempučių girliandos asocijuojamos su Kalėdomis ir tarpšventiniu laikotarpiu. Tačiau jų panaudojimo galimybės kur kas platesnės nei tik namų dekorui švenčių laikotarpiu - šias girliandas galima kabinti restoranuose, kavinėse, terasose, pavėsinės ar paviljonuose. Taip pat lemputės gali būti naudojamos įvairioms šventėms, pavyzdžiui, vestuvėms ar gimtadieniui. Šiais laikais ypač populiarus pasirinkimas yra LED burbulų girlianda, kuri lauko erdvėse atlieka ne tik dekoro, bet ir apšvietimo funkciją. Norint burbulų ar kitą girlianda naudoti lauke, būtina rinktis atsparias lietui, sniegui ir karščiui lemputės.

Mūsų siūlomos lempučių girliandos gera kaina yra universalios, tai reiškia, kad jos tinka tiek vidaus, tiek lauko naudojimui. Klientų atsiliepimai rodo, kad būtent universalios girliandos yra paklausiausios.

LED burbulų girliandos kaina

Nėra vieningo atsakymo, kiek kainuoja LED burbulų girlianda - tai priklauso nuo įvairių girliandos savybių, tokių kaip ilgis (pas mus galite rinktis iš 10m ir 5m ilgio), gamintojas, naudojamos medžiagos. Kainai įtakos turėti gali ir girliandos dizainas. Akcijų ir išpardavimų metu lempučių girliandas galite įsigyti pigiau, todėl sekite ypatingus pasiūlymus.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje pirkti tikrai verta ne tik dėl aukštos kokybės gaminių, bet ir dėl to, kad čia dažnai taikoma akcijos ar išpardavimai. Turite klausimų dėl prekės? Kreipkitės į mūsų profesionalią komandą, mes visada padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą!

LED burbulų girlianda internetu renginiopartneris.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų tikslas yra jums pasiūlyti kuo įvairesni ir itin kokybišką asortimentą gera kaina, todėl bendradarbiaujame su 28 tiekėjais iš viso pasaulio. Kalbant apie LED lempučių girliandas, pas mus galite rasti įvairių dizainų ir spalvų gaminius, kurie papuoš tiek jūsų namus, tiek šventes, tiek lauko erdves. Beje, visos lempučių girliandos yra saugios, nes turi CE, ROHS, IP44 sertifikatas.

RenginioPartneris.lt parduodamo lemmpučių girliandos naudoja LED lemputes. LED yra šviesos diodas, kuris pasižymi itin vertingomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas, ekologiškumas, elektros energijos taupymas, atsparumas šalčiui ir karščiui (tai leidžia lemputes naudoti lauke). Be to, joms nereikia vadinamojo įkaitimo laikotarpio - lemputės šviečia iš karto visu pajėgumu.
Mūsų elektroninėje parduotuvėje užsakytas prekes pristato siuntų tarnybos DPD arba Omniva tiesiai į namus visoje Lietuvoje! Taip pat jas galite atsiimti mūsų atsiėmimo punkte Vilniuje.