Sulankstomų baldų komplektai

Skaityti daugiau

Klientų atsiliepimai rodo, kad visada verta įsigyti sulankstomus baldų komplektus, nes tai pigiau nei atskirai pirkti stalus ir kedes. Tokie komplektai ypač praverčia gamtoje, keliaujant ar iškylaujant. Jie tinka vestuvėse ir kitose šventėse, kur būna daug svečių. Domina plastikiniai sulankstomų baldų komplektai? Puiku, nes esate reikiamoje vietoje - mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių spalvų, jų derinių ir dydžių sulankstomus baldų komplektus įvairioms progoms.

Plastikiniai sulankstomi baldų komplektai internetu

Elektroninėje parduotuvėje www.renginiopartneris.lt galite įsigyti kokybiškus lauko baldus (pavyzdžiui, stalai, kėdės), jų komplektus (pavyzdžiui, plastikiniai sulankstomi baldų komplektai) internetu gera kaina. Pas mus siūlomi dviejų tipų sulankstomi baldų komplektai, kurie būna įvairių spalvų:

Stalai su kėdėm;
Stalai su suolais.

Savo veiklą RenginoPartneris.lt vykdo jau 6-ti metai, todėl esame profesionalai - visada galime patarti ir padėti išsirinkti geriausią variantą. Dauguma prekių turime sandėlyje, todėl galimas greitas pristatymas.

Renginiams ir laisvalaikiui

Kada verta įsigyti sulankstomus baldų komplektus? Sulankstomi baldų komplektai gali praversti, jeigu:

Nuolatos planuojami ar organizuojami renginiai, šventės dideliam žmonių skaičiui, pavyzdžiui, vestuvės;
Sodyboje ar kitoje vietoje susirenka visa giminė;
Turite daug vietos kieme ir planuojate kviesti daug svečių;
Komplektas derinasi prie eksterjero.

Baldų komplektų stalai yra dideli, o kėdžių skaičius gali siekti dešimtį. Turint nedidelį kiemelį ar mažą sodą, patariame įsigyti mažesnius staliukus su keliomis kėdėmis. Jeigu jums reikia lauko staliuko asmeniniam naudojimui, kviečiame apžiūrėti sulankstomų stalų kategoriją!

Sulankstomų baldų komplektų kainos

Sulakstomų baldų komplektų kaina priklauso nuo dydžio ir medžiagų. Mūsų elektroninės parduotuvės prioritetas - pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį, todėl čia prekės dažnai siūlomos su akcija. Kadangi bendradarbiaujame su daugybe tiekėjų, mūsų asortimentas yra įvairus ir žemesnėmis kainomis nei konkurentų. Užsakytas internetu prekes galite atsiimti patys Vilniuje arba siunčiame per DPD ir Omniva. Taip pat užsiimame lauko baldų ir kitos įrangos nuoma, todėl jeigu reikia baldų komplekto tik vienam renginiui, drąsiai kreipkitės.