Stretch paviljonas

Paviljono plotas:

Paviljono spalva:

Rezultatų: 1

  • Užsakoma prekė

    • Plotas: Derinama.
    • Tentas:PVC 850 gr/m2.
    • Konstrukcija: Anoduotas aliuminis.
paviljonai renginiams sanedeliavimui namams

Paviljonų prekyba ir nuoma – tai, kuo užsiimame. Dirbame tiesiogiai su gamintojais, todėl mūsų paviljonai pasižymi prieinama kaina, aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Siūlome vieną plačiausių tentinių paviljonų pasirinkimą Baltijos šalyse, tad galime padėti jums pasirinkti jūsų poreikius atitinkanti paviljoną.

Ištempiamos palapinės. Kaip tai veikia?

Įtempiami paviljonai iš esmės skiriasi nuo kitų paviljonų tipų (arkinių, pagoda, modulinių, kupolinių ar kitų), nes jų forma yra kuriama juos įtempiant. Įtempimo procesas kiekvieną kartą yra skirtingas ir priklauso nuo to, ant kokio pagrindo yra montuojama palapinė. Stretch paviljonai yra montuojami iš pradžių patiesiant visą tentą ant žemės ir tuomet vieną po kitos įremiant laikančiąsias kolonas į tentą. Paviljono sienos yra sukuriamos nuleidžiant palapinės stogo tentą prie žemės. Stretch palapinės yra vienintelės tokios, kuriuose tokiu būdu yra sukuriamos formos.

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Stretch paviljonai yra pagaminti iš išskirtinai kokybiškų medžiagų.

Atraminės kolonos yra pagamintos iš aliuminio, kuris yra atsparus korozijai.

Paviljonas yra ilgaamžis ir tinkamai jį prižiūrint galėsite juo naudotis ilgus metus. Tokio tipo paviljonai iš esmės nepraranda vertės, nes medžiagos yra atsparios atmosferos poveikiui – svarbiausia tinkamai jį sandėliuoti. Visas instrukcijas apie sandėliavimą ir sumontavimą suteiks mūsų konsultantai. Dirbame tiesiogiai su palapinių gamyklomis, todėl galime kontroliuoti parduodamų paviljonų kokybę bei pasiūlyti juos pigiau.

Įvairiam panaudojimui

Stretch paviljonų naudojimas yra daugiausia susijęs su poilsiu, t.y. jie dažniausiai naudojami, kai norima sukurti išskirtinio dizaino lounge zonas restoranams ar kavinėms, šventėms. Didėle talpa suteiks galimybę po palapinę sustatyti daug daiktų ir pakviesti daug svečių. Jeigu ieškote išskirtinio, afrikietiško įvaizdžio paviljono gimtadieniui ar vestuvėms, ši palapinė jums tiks taip pat. Įrengiant erdvę renginiams ir šventėms labai svarbu, kad ji apsaugotų svečius ir įrangą nuo kaitrios saulės, nuo vėjo bei, žinoma, nuo lietaus. Stretch paviljonas bus puiki apsauga nuo lietaus ir saulės, tačiau dėl to, kad šiame paviljone visada turi likti bent vienas kraštas atviras (įėjimui), tam tikros krypties vėjo visgi neišvengsite.

Išskirtinis Stretch paviljonų dizainas

Stretch palapinės yra tikrai išskirtinio dizaino, kurio dėka sunku pro ją praeiti nepažiūrėjus. Siekiant sukurti magišką, laukinį įvaizdį turinčią erdvę vestuvėms ar festivaliui – tai tobulas pasirinkimas.

Padekoravus palapinę lempučių girliandomis ir kitais dekoro elementais, galima sukurti pietų Afriką primenantį vaizdą.

Stretch paviljonai – minkštam pagrindui

Dėl šių paviljonų ypatumų, jie gali būti montuojami tik ant minkšto pagrindo. Tai gali būti smėlis, žolė ar kitas minkštas pagrindas, į kurį galima sukalti tvirtinimo kuolus. Jeigu reikia sumontuoti stretch paviljoną ant kieto pagrindo, tai apsunkina montavimo procesą, nes stretch paviljonas neturi tikslių tvirtinimo taškų pozicijų. Tokio paviljono įrengimas ant kieto pagrindo bus brangenis nei ant minkšto. Montavimui ant kieto pagrindo būtų naudojami ankeriai.

Paviljonus parduodame ir nuomojame visoje Lietuvoje. Galime pasiūlyti jums, ko gero, didžiausią palapinių pirkimui ir nuomai pasirinkimą.

Nepriklausomai kuriame mieste (Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ar kitame) planuojate įsirengti palapinę, mes galime jums padėti. Susisiekite su mumis internetu arba telefonu – patarsime ir padėsime pasirinkti.